facebook

Związek Międzygminny Puszcza Zielonka po raz kolejny zaprasza na Noc Kościołów Drewnianych, która odbędzie się w piątek 30 czerwca 2017 r. w kościele w Węglewie (gmina Pobiedziska).

W dwóch spośród dwunastu kościołów szlaku zabrzmi muzyka, którą zagra między innymi: Joszko Broda. „Noc”- koncert Joszka Brody rozpocznie się o godzinie 20.30 z projektem muzycznym: joszkoBRODAegyüttes

Wstęp wolny!

W trakcie wieczoru zaplanowano także zwiedzanie drewnianych świątyń w towarzystwie księdza lub regionalisty. Zwiedzanie możliwe będzie pół godziny przed i po każdym koncercie.

"Dzieci z Brodą" powracają do korzeni. Joszko Broda wraz ze swoimi dziećmi ukazuje piękno i tradycję swojej górskiej kultury. W sposób nowoczesny i ciekawy audytorium może usłyszeć i zobaczyć jak to zrobić by źródło kultury inspirowało nieprzerwanie przez setki lat. Żona Joszka Debora Broda, pochodząca z Lubelszczyzny i Podlasia wnosi na naszych koncertach oddech wschodniej kultury gościnności i niezwykłych linii melodycznych, które przez wieki tworzyły się na Polskim Wschodzie. Czerpiemy z tego co stworzyły przez pokolenia nasze rodziny.

Koncertu naszego zespołu "Dzieci z Brodą" w ramach Zjazdu Dużych Rodzin na nyskim stadionie słuchało audytorium składających się z całych FAMILII !

Wykonaliśmy zestaw przebojów, z których najbardziej rozgrzało publiczność "Granie i śpiewanie". Rozgrzało w sensie dosłownym, gdyż niekorzystna aura wymagała od artystów i widzów ogromnego samozaparcia. Przeszło godzina zabawy z zespołem, którego znakiem firmowym jest udział "małych i dużych" przeszła do historii.

Już za chwilę zaczniemy dla was koncertować!!! Trasa koncertowa powstaje, może zobaczymy się na koncercie w Twojej miejscowości? Gdzie zagramy w tym roku? Niebawem będziecie mogli sprawdzić to na: http://www.dziecizbroda.pl/pl/dzieci-z-broda-pl/koncerty

Zapraszamy !!!

Dzieci z Brodą

Pozdrawiamy ze studia gdzie tworzymy muzykę do nowego programu "Baw Się Słowami". Nasz program ma już swoją stronę internetową. Teraz z całą familią oglądaj i słuchaj naszych piosenek do nauki JĘZYKA POLSKIEGO ! Śpiewaj razem z nami : "Dzień dobry dzień dobry..." , "BAW SIĘ SŁOWAMI" :) Nowe piosenki Debory i Joszka Brody docierają na wszystkie kontynenty :) Debora ma wiele pomysłów i wspomagana przez naukowców i metodyków od nauki języka ojczystego, niestrudzenie tworzy nowe piosenki ! Już je słyszeliście? Zapraszamy ! http://bawsieslowami.tvp.pl/